Marimi Disponibile:

1. Material de calitate, arată destul de bine.
2. Material de calitate, măsurile potrivite.
3. Foarte bun ! De trăsătură ! Arata extraordinar de bine
4. Mi se pare cumplit de ok! Materialul, mărimea, culoarea.
5. Valoarea materialului este bună. Bunul arată întocmai ca în imagine. Îl recomand.
6. Materialul este de foarte bună calitate, se potrivește excelent pentru S, material elastic ce se așază magistral pe corp.
7. Materialul este surprinzător de bun, mătăsos și se conturează bine pe corp. Rezultatul este elegant. Se potrivește bine cu dresurile. Merită achiziționate și acestea. Sutienul este de dimensiuni normale, respectă mărimea.
8. Minunat! Chiar am fost surprinsă de valoarea produsului și de felul în care se mulează pe forme. Lenjeria în realitate corespunde cu pozele.
9. Caracteristică foarte bună! Cu certitudine voi recomanda prietenelor!